BiziM TayFa
Paris HiLton heRkezi iŞLeTTi... A7hZQzCJDw

Linkleri Görmek İçin Cevap Yazmalısın

Razz üye oL moRuq
BiziM TayFa
Paris HiLton heRkezi iŞLeTTi... A7hZQzCJDw

Linkleri Görmek İçin Cevap Yazmalısın

Razz üye oL moRuq
BiziM TayFa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BiziM TayFa

biLginizi MezaRa qötüRmeyin , bizimLe payLaşın... aYRıCa üYe oLan HeRkeze ÇayLaR şiRKeTTeN

AnasayfaHoşgeLdiNiz...Latest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Paris HiLton heRkezi iŞLeTTi...

YazarMesaj
HiDDeN_Ra
Admin
HiDDeN_Ra

TakımLaR : 4
RuH haLi : 8
Rep Gücü : 729

Paris HiLton heRkezi iŞLeTTi... Empty
MesajKonu: Paris HiLton heRkezi iŞLeTTi...   Paris HiLton heRkezi iŞLeTTi... Icon_minitimePaz Tem. 26, 2009 1:00 am

Paris Hilton aptal değil uyanık sarışın çıktı.. Skandaların kadını Hilton meğer herkesi bir güzel kandırıyormuş.

Kendi hayatını anlatan TV programına konuşan Paris Hilton, aptal ya da fahişe ruhlu olmadığını söyledi. Hilton, ‘Böyle yaparak iyi para kazanıyorum’ dedi

Hilton otellerinin varisi Paris Hilton, en sonunda baklayı ağzından çıkardı. Salı günü Amerikan müzik kanalı MTV’de prömiyeri yapılan ve kendi hayatını anlatan “Paris, not France” (Paris, Fransa Değil) adlı programda konuşan Hilton, çoğunluğun zannettiği gibi aptal ya da fahişe ruhlu olmadığını söyledi.
Böyle yaparak iyi para kazanıyorum

Hilton “Kameralar önünde gördüğünüz Paris Hilton, benim yarattığım bir tiplemeden ibaret. Aslında bu, bir taraftan çok iyi. Ama öte yandan insanların beni aklı beş karış havada bir mirasyedi olarak görmesini istemiyorum. Ancak bu benim yarattığım markanın bir parçası. Böyle yaparak iyi para kazanıyorum” diye konuştu.

Normal olmak istiyorum

Her zaman Prenses Diana gibi kadınları örnek aldığını, ama asla onlar gibi olamayacağını bildiğini söyleyen Hilton, “Aile sahibi olmak istiyorum. Normal olmak istiyorum. Mutlu olmak istiyorum” dedi.
https://bizimtayfa.forummotion.com

Paris HiLton heRkezi iŞLeTTi...
1 sayfadaki 1 sayfası